Picture of Markéta Dvořáčková
Rozřazovací testy - Výběr správné úrovně kurzu!
by Markéta Dvořáčková - Pondělí, 15 červen 2009, 08:16
  Vážený studente,

zde jsou Vám k dispozici rozřazovací testy Vstup do kurzu - Rozřazovací testy, které Vám pomohou vybrat si vhodnou úroveň kurzu, do kterého se zapsat.

Přístup k rozřazovacím testům mají pouze registrovaní uživatelé po přihlášení do systému. Abyste si mohli testy vyzkoušet, je tedy nutné provést 1 z následujících kroků:

  • mám účet - přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla,

  • nemám účet - zaregistrujte se, vyplňte základní údaje o sobě a po obdržení emailu s žádostí o potvrzení registrace, dokončete registraci kliknutím na zaslaný odkaz.

Váš osobní účet na MOODLE má své výhody. Výsledky Vašich testování zůstávají uloženy a můžete tak sledovat svůj další pokrok.

Rovněž se můžete o výsledku Vašeho testu poradit s odborníkem na Dni otevřených dveří nebo po osobní domluvě.


  • nemám účet a nechci se zaregistrovat - pro tento případ máte k dispozici univerzální účet pro přístup do systému (už.jméno/heslo = eddica/eddica).
    Výsledek testu Vám bude pouze zobrazen a následně bude ztracen.

Rozřazovací testy jsou výborným pomocníkem při výběru kurzu a mohou Vám pomoci předejít možným nepříjemnostem po výběru nevhodné úrovně kurzu.
Bližší instrukce naleznete přímo v kurzu!


V případě jakýchkoli technických potíží se neváhejte zeptat pomocí vložení odpovědi v tomto diskuzním fóru. Váš dotaz bude zodpovězen v co nejkratším časovém intervalu.

Zdraví ADMIN


ThemeGurus
You are not logged in. (Login)